Pripravili sme pre Vás výber z našej ponuky.

Osvetlenie priestoru

Svetlo dáva priestoru život. Dizajnové svietidlo je skvostom každého interiéru.

Prestížna značka talianskych svietidiel dominuje svojím jedinečným dizajnom. Na trhu  sú už od roku 1974. V ponuke nájdete moderné aj klasické svietidlá.

Inovatívna nemecká spoločnosť Paul Neuhaus sa sústredí na tvary, materiály a farby, ktoré sú viac než bežné svietidlá. Predstavujú odraz individuality a osobitosti na trhu s domácim i industriálnym osvetlením.

Leuchten direkt je podznačka nemeckého výrobcu Paul Neuhaus a predstavuje rôznorodosť za nižšie ceny. V ponuke nájdete produkty, ktoré sa hodia do každého štýlu bývania.

Svietidlá Nino Leuchten sú výborným pomerom ceny, kvality a dizajnu. Každy rok sa v ponuke objavujú novinky, ktoré sú zrkadlom aktuálnych trendov za príjemné ceny.

Ako popredný európsky výrobca má nemecká spoločnosť Wofi postavenie na trhu už viac než 60 rokov. Väčšina svietidiel má moderný  dizajn v ponuke však nájdete aj nadčasové a rustikálne svietidlá.

Dekorácie

Textil je ako kus nábytku a pri návrhu mu venujeme naozaj nemalú pozornosť. 

Francúzsky výrobca textílií a tapiet vdychuje emócie svojím elegantným a nadčasovým dizajnom. Kolekcie sú vysokej kvality a vyrábané v EU. Každý domov, každá miestnosť, každý vzhľad je jedinečný.

Portugalská spoločnosť Aldeco Interior Fabrics je známa pre svoju originalitu a nápaditosť v oblasti výroby textilií. Kolekcie sú veľmi často inšpirované svetovým kultúrnym dedičstvom. 

Rakúska LEHA je svetovou špičkou v oblasti tienenia okien. Známy sú prvotriednou kvalitou a na milimetre presnou výrobou. V ponuke nájdete systémy plisé, duette, rímske rolety a mnoho ďaľších.

Nemecký rodinný podnik Curt Bauer sa výrobe textílií venuje už viac než 130 rokov. V ponuke nájdete luxusnú posteľnú bielizeň, župany a krásne stolové prestierania. Kvalita ktorú spoznáte po prvom dotyku.

Značka Prestigious Textiles má už od založenia v roku 1988 reputáciu kvality. Dnes sa jedná o známu spoločnosť v oblasti textílií a tapiet s hlavným sídlo v anglickom Yorkshíre. Portfólio produktov má výborný rozsah dekorov a je na čele moderného dizajnu.

Taliansky popredný výrobca tapiet. Všetky produkty sú vyrábané priamo v taliansku podľa najvyššieho štandardu, štýlu a kvality. 

Arte je vášnivý výrobca tapiet. Unikátny dizajn, prvotriedna kvalita a prepracovanosť materiálov zameraných na ekologický aspekt výroby. Táto belgická spoločnosť má showroomy v mestách ako Paríž, Londýn a LA.

Doplnky

Všetko je o detailoch. Preto u nás nájdete širokú ponuku krásnych doplnkov.

Katalytické lampy anglickej spoločnosti Ashleigh & Burwood sú ideálnou cestou ako sa zbaviť nežiadúcich zápachov v domácnosti. Sú však aj krásnym dizajnovým prvkom, čistia vzduch a slúžia ako dezinfekcia voči ochoreniam. V ponuke nájdete okrem katalytických lámp aj difúzory a vonné sviečky. 

Kúpeľňové doplnky Gedy už na prvý pohľad uchvátia krásnym talianským dizajnom. Za viac ako 60 rokov pôsobnosti získali už mnohé ocenenia za dizajn i kvalitu. V ponuke nájdete klasické kovové, keramické aj drevenné doplnky.   

Zolo Kéry

Akademický maliar Zoltán Kéry, sa narodil v roku 1938 vo Veľkých Vozokanoch pri Nitre. Venuje sa grafike a krajinomaľbe s tematikou slovenskej dediny. Jeho obrazy sú oslavou Slovenska, jednoduchého života vidieckeho ľudu. Táto tematika sa stala charakteristickou črtou jeho tvorby. Žije a tvorí  v Žiline.

Obklady a Dlažby

Orientujeme sa na dizajn a jedinečnosť. To nám zaručujú výrobcovia z Talianska a Španielska. Ich krása zhmotnená do hmoty, skutočne vyráža dych.

Už na prvý pohľad je jasné, že tieto španielske obklady patria na trhu medzi absolútnu špičku. Venis patrí pod svetové zoskupenie PORCELANOSA Group s najväčším showroomom na svete v New Yorku. Tieto materiály používame napríklad aj na konferenčné stolíky.

Španielska značka Ceramicas Aparici je synonymom najvyššej kvality a inovatívneho dizajnu. S históriou na trhu viac ako 50 rokov sa jedná o overeného výrobcu s jedinečnou ponukou ktorú u iných nenájdete.

Musis je mladá inovatívna talianska značka na trhu s keramikou, inšpirovaná aktuálnymi trendami a potrebami trhu. V ponuke nájdete rozpätie krásnych, štýlových a cenovo dostupných produktov. 

Podlahy

Švédske drevenné podlahy Kährs sú vyrábané ekologicky už viac ako 150 rokov. Táto krása dreva je dnes spojená so špičkovými technológiami a výsledkom sú produkty ktoré sú kvalitné, trvanlivé a vyznačujú sa ľahkou inštaláciou.

Kährs nadviazal na aktuálne trendy na trhu a prišiel s novou kolekciou vinylových podlách. Ako inak v špičkovej kvalite.

Nemecké vinylové podlahy Wineo sú špičkou na európskom trhu. Podlahy sú zamerané na ekológiu výroby, sú bezftalátové a majú vysokú odolnosť a krásny dizajn. Okrem vinylov nájdete v ponuke aj inovatívné ekologické podlahy z rady Purline.

… a mnoho ďalších

Chcete sa dozvedieť viac o niektorom z produktov?

Kontaktujte nás. Radi Vám poradíme.

1 + 15 =