Dizajnové nábytky

Predstavujeme novú kolekciu výrobkov z našej dielne. Dizajnové príručné, konferenčné a pracovné stoly. Kolekciu dopĺňajú taburety a barové stoličky. Všetky výrobky sú ručná práca. Každý kus je originál a je možné prispôsobiť ho na požiadavku. Vyrobené na Slovensku.

Rebel

Malý, príručný taburet, ktorý nájde svoje využitie kdekoľvek, kde ho umiestnite. Jeho divoká povaha ozvláštni každý priestor.

šírka: 35cm, dĺžka: 35cm, výška: 45cm 

Podnož je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Čalún z látky podľa vlastného výberu.

Tesa

Barová stolička navrhnutá ku kuchynským pultom. V kuchyniach sa čoraz viac navrhujú pulty vo výške pracovnej dosky. 

šírka: 40m, dĺžka: 43cm, výška: 65cm 

Podnož je vyrobená z nerezovej ocele. Čalún je z odolnej a ľahko udžiavateľnej látky podľa vlastného výberu.

Dorado

Návrat k prírode. Kúsok tepla v spojení s praktickou nerezovou podnožou. Tento stolík je dobre kombinovateľný so súčasným dizajnom interiérov.

šírka: 30cm, dĺžka: 50cm, výška: 60cm 

Podnož je vyrobená z pravej nerezovej ocele. Doska stolíka je z prírodného dreva.

Apollo

Jednoduchý dizajn tohto príručného stolíka neruší a účelovo dotvára priestor. Stolík je navrhnutý ako odkladací – príručný. Využitie však nájde aj v priestore.

šírka: 30cm, dĺžka: 50cm, výška: 60cm 

Podnož je vyrobená z pravej nerezovej ocele. Doska stolíka je z kameňa ZODIAQ. Stolík je nenáročný na údržbu a má vysokú odolnosť.

Ballerina

Stolík inšpirovaný baletom Snehová kráľovná. Náročný, ale krásny! Osloví kombináciou inovatívnych materiálov. Unikátna je potlač lakom a nádherný šperk – úchytka swarovski. 

šírka: 40cm, dĺžka: 50cm, výška: 65cm 

Na čielko šuflíka je použitý špičkový materál vetrixx – takmer dokonalá imitácia skla. Šuflík je tvorený z lesklého T. Akrylicu, z bočných strán je použitá dekoratívna potlač – overface. Podnož je z kvalitnej nerezovej ocele. Úchytka s kryštálikmi Swarovski.

Annie

Unikátnosťou stolíka je, že z každej strany vyzerá inak. Podnož stolíka je tvorená hrou hranatých tvarov a jemnej tyče. Stolík možno umiestniť v akomkoľvek priestore ako príručný, nočný …

šírka: 35cm, dĺžka: 35cm, výška: 57cm 

Podnož je vyrobená z kvalitnej a pravej nerezovej ocele. Doska stolíka je z kameňa ZODIAQ. Stolík je nenáročný na údržbu a má vysokú odolnosť.

Clyde

Plnohodnotný pracovný stôl ktorý nezaplní priestor. Spodná časť je navrhuntá pre notebook s dokovaciou stanicou. Vrchná plocha tak výlučne slúži ako pracovisko. Praktičnosť tohto pracoviska uchváti každého, kto pracuje z domu.

šírka: 60cm, dĺžka: 160cm, výška: 75cm 

Podnož je vyrobená z kvalitnej a pravej nerezovej ocele. Doska stolíka je z dreva alebo laminátu. Dekor je možné prispôsobiť. Môže byť v kombinácií so šuflíkmi alebo kontajnerom.

Toaletný stolík

Tento stolík je jednoduchý, ale pritom pôsobí luxusne. Zaujímavé sú kontrasty stolíka. Svoje uplatnenie nájde od spálne až po pracovňu.

šírka: 40cm, dĺžka: 100cm, výška: 75cm 

Podnož je vyrobená z kvalitnej a pravej nerezovej ocele. Doska stolíka a noha je zo zdvojeného laminátu. Dekor je možné prispôsobiť. Doska môže byť aj z masívu.