Dizajnový textil

Textil je kus nábytku. K tomu výroku sme dospeli spolu so zákazníkmi. Všetko je o Vašom priestore a našej kreativite. Kvalitné látky, vhodne zvolená farebnosť a originálne nápady sú zárukou Vašej spokojnosti. Z textilu vytvárame naozaj dizajnové kúsky, ktoré dotvárajú každý interiér. Všetko je tvorené na mieru.

Inšpirujte sa malou ukážkou našej produkcie:

V znamení exotiky. V tejto kolekcii sme navrhli deku , ktorá má ochrannú funkciu sedačky a zároveň sa s ňou môžete prikryť. A vytvorili sme aj taburet, ktorým sme ucelili kolekciu.

Deka 150x65cm, vankúš 30x40cm. Rozmery je možné upraviť individuálne. 

Deka: Bavlna, výplň vatelín. Vankúš: bavlna, výplň: vnútorný vankúš na zips, náplň 70 % polyesterových guličiek a 30 % PU tyčinek.

Dotyk lesa. Krásna, farebná kolekcia deky a vankúšov. Opäť sme sa pohrali s neštandardnými tvarmi vankúšov a kombináciou farieb. Jednoduchý ale zaujímavý dizajn.

Deka 160x80cm, vankúš 45x45cm. Podsedák 40x40cm.  Rozmery je možné upraviť individuálne.  

Deka: Bavlna, výplň vatelín. Vankúš: bavlna, výplň: vnútorný vankúš na zips, náplň 70 % polyesterových guličiek a 30 % PU tyčinek. Podsedák: molitán.

Výlet do Afriky. Vytvorili sme kolekciu“ vankúšov“ trochu inak. Tvoria ich pevné valce, ktorými vieme vytvoriť opierky rúk, podperu chrbtice alebo jednoducho dizajnové zátišie vo vašej obývačke, pracovni.. Ešte sme k tejto kolekcií vytvorili set taburetov – puff.

65x20cm, 55x20cm, 50x15cm, 40x15cm

Poťah z látky podľa vlastného výberu. Výplň molitán.

Máte záujem?