Tienenie okien a textilné dekorácie

Detaily tvoria celok. Látky od popredných výrobcov dodajú Vášmu interiéru skutočný pocit domova.

Oblečieme Vaše okná.

Od okna v interiéri očakávame, že nám bude tvoriť dekoratívny prvok. Nesmieme však zabúdať na jeho funkčnosť. Preto je dôležité vzhľadom na daný priestor vyriešiť jeho funkčnosť s praktickým dizajnom. 

Ako to funguje?

Navrhneme Vám riešenia priamo u Vás doma. Na základe obhliadky priestoru našim dizajnérom a zamerania okien našim technikom, spracujeme návrh riešenia Vášho okna vzhľadom na celkový priestor. Vypracujeme Vám kalkuláciu navrhnutého riešenia.

Pokiaľ s uvedeným návrhom súhlasíte, opäť Vás navštívi náš dizajnér. Prinesie so sebou vzorky a prejde si s Vami celý projekt riešenia.

Pokiaľ sa rozhodnete riešiť si okná sami, nie je problém. U nás na vzorkovni nájdete vyvzorované rôzne typy tienenia. Stačí si vybrať. 

V ponuke máme:

– rímske rolety

– japonské steny

-záclony a závesy

– plisé

-rolety

– twin-rollo (deň a noc)

-vertikálne žalúzie

-rafinesse

– nano rolety

– interiérové žalúzie

 

Inšpirujte sa

Duette roleta v kuchyni. Roleta tvorená „včelími plástikmi“ v kombinácií veľkej farebnej škály, má svoje čaro. A nemusí to byť len roleta na okno.

Aj roleta raffinesse zaujme a navyše je to roleta 2v1. Nahradí záclonu aj záves. Je naozaj „rafinovaná“.

Rímske rolety patria u nás k obľúbeným doplnkom interiéru. Firma LEHA prišla s riešením umiestnenia rímskej rolety priamo na okne s možnosťou sťahovania“ zhora- zdola“. Nie je to super!

A to nie je všetko. S rímskymi roletami robíme v priestore naozaj „zázraky“.

Roleta twin-rollo , označovaná aj ako „deň a noc“ nemusí byť  fádna! V spoluprácií s firmou LEHA vieme docieliť takýto efekt. V ponuke je viacero 3D efektov a samozrejme aj farebná škála.

Japonské steny majú svoj význam, ale aj svoje kúzlo. Vytvoria z priestoru nádych exotiky.

Aj klasická roleta môže byť čarovná. Stačí správny výber.

Kúzelné plisé. To milujeme. To je naozaj hra v priestore.

Vertikálne žalúzie, nie iba pre kanceláriu. V čom je firma LEHA iná. Vieme Vám dodať lamely vo viacerých šírkach, kvalitné látky, veľká farebná škála, dizajnové ťažítka.

Nezabudnite ani na záclony a závesy. U nás nájdete veľa možností riešenia nie len koľajničiek, garníž, látok ale aj pridanú hodnotu našich dizajnérov.

Bonus naviac. Všetky systémy tienenia vieme vyrobiť aj v prevedení s motorom. Na diaľkové ovládanie alebo cez aplikáciu. A nepotrebujete ani zásuvku a žiadne káble!

Slovo dizajnéra

Vaše okno môže byť klenotom priestoru a zároveň spĺňať požiadavky kladené na jeho funkčnosť. Náš tím dizajnérov hľadá jedinečnosť každého priestoru, podčiarknutú aj precíznym riešením okien.