Zariadime Váš interiér od podlahy až po dekorácie. 

Tienenie okien a textilné dekorácie

Vaše okno môže byť klenotom priestoru a zároveň spĺňať požiadavky kladené na jeho funkčnosť. Náš tím dizajnérov hľadá jedinečnosť  podčiarknutú aj precíznym riešením okien.

Svietidlá

Svietidlo plní účel, ale môže byť aj dizajnovým prvkom daného priestoru. Na osvetlenie v dnešnej dobe kladieme čoraz väčšie nároky. Ponúkame odborné poradenstvo a dodávku svietidiel od renovovaných značiek.

Kuchynské linky

S riešením kuchynských priestorov máme bohaté skúsenosti. Spracujeme Vám návrh riešenia, vyrobíme Vám nábytok. Vytvoríme priestor s ohľadom na funkčnosť a s dôrazom na celkový dizajn. Zaostríme na detaily a vytvoríme jedinečnosť Vášho priestoru.

Podlahy a Dvere

Po oknách tvoria podlahy a dvere základ interiérového dizajnu. Preto je ich výber veľmi dôležitý. Nájdeme spolu riešenia a postavíme základy Vášmu bývaniu. Navrhneme celkový koncept farebnosti a dizajnu od podlahy až po svietidlá.

Obklady a dlažby

Obklady sú krásny dekoratívny prvok. Ponúkame odborné poradenstvo a dodávku obkladov a dlažieb od renovovaných talianskych a španielskych výrobcov. Správny výber je dôležitý.