Naše zlatíčka

Zadanie tejto realizácie bolo vytvoriť priestor pre 3- ročné dvojčatká, tak aby s nimi rástol. Navyše sa musí o priestor deliť brat a sestra.

Vytvorili sme prvé návrhy, konzultovali sme to s rodičmi, vybrali materiály na nábytok.

Prišiel čas zoznámiť sa s našimi najmenšími zákazníkmi, aby sme priestor dotvorili. Keď sme spoznali našich najmenších zákazníkov, tak to nám už išla práca sama od ruky. Neskutočne zlaté detičky. Keď sme prekonali prvý ostych, spolupráca bola úžasná. A čo poviete nato: vybrali sme tapetu, zrealizovali sa prípravné práce, nalepila sa tapeta a mohol sa montovať nábytok. Keď som ako vždy prišla k realizácií, naše zlatíčka ma prekvapili. Pekne mi hovorili čísla z tapety, farby a ako bonus som to dostala aj v angličtine. No nie je radosť tvoriť pre takéto deti? Pochvala patrí samozrejme aj rodičom.

Priestor v izbe sa členil tak, aby každý mal svoje samostatné miesto. Skrine sú navrhnuté tak, aby bolo miesto na oblečenie, hračky ale do budúcna aj na školskú tašku a školské potreby. Nad posteľou sú skrinky, kde má každý svoje súkromie. Police nad čelom postelí sú podsvietené LED a nahrádzajú nočné lampy.

Nakoniec sa všetko doplnilo detským textilom, vankúše, prehozy v obľúbených farbách detičiek. Ponechali sme pôvodný koberec, ktorý sa upravil na rozmer, aby slúžil deťom na hranie.

Takže nech sa páči, sťahovanie môže začať.

 

Veľké ďakujem, rodičom našich zlatíčiek. Skutočne úžasný prístup a príkladne vychovávané deti.

Mohlo by vás zaujímať

Čalún v predsieni

Čalún v predsieni

Čalún je opäť v kurze. Čalún ponúka široké uplatnenie v interiéri, nie len ako klasický sedací nábytok. Dá sa použiť...

Riešenia kuchýň

Riešenia kuchýň

V tomto článku Vám chceme ukázať ako sa dá pracovať s priestorom kuchyne. Kuchyňa je určite najdôležitejšia časť...

Riešenia obývacej izby.

Riešenia obývacej izby.

Keď povieme obývacia izba alebo proste obývačka, každý si predstaví priestor na svoj relax, oddych, čas strávený v...